KONST / Litografier / Färglitografi 7437095
nr 743 7095
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi , Mats Norryd (1944-1989), signerad, p. t, motivets mått: 48x74
Kondition: ej glas
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:28:36
27/2 16:22:21
27 feb
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd